


Чоловіча Сумка hotdeal Tiding Bag з натуральної шкіри
- В наявності
- Код: S8017A
+380 (67) 187-27-26
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 17:00 Вівторок 09:00 - 17:00 Середа 09:00 - 17:00 Четвер 09:00 - 17:00 Пʼятниця 09:00 - 17:00 Субота 09:00 - 15:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (67) 187-27-26Отдел продажул.Колекторная (Склад №2), Одесса - ул.Набережная (Склад №1) Самовывоза НЕТ, Київ, Українаhotdeal.com.ua
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка Tiding Bag з натуральної шкіри 8017A
Опис:
- Чоловічі шкіряні сумки чорного кольору.
- Плечовий ремінь регулюється по довжині.
- Із заднього боку є кишеня на блискавці.
- Підкладка: Текстиль.
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра.
- Розміри: 22 х 24 х 5 см
- Виробник: Tiding Bag
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |

