Кошик
666 відгуків
Жидкий наливной акрил Plastall для реставрации ваннПосмотреть каталог
Интернет-магазин "hotdeal"
+380675177784
+380986807213

Епоксидна смола для стільниць Просто і Легко™

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Епоксидна смола для 3D стільниць Просто і Легко™

Епоксидна смола для заливки стільниць – це можливість створити унікальну дизайнерську поверхня, яка буде відрізнятися довговічністю і стійкістю до впливу зовнішнього середовища. Матеріал надає необмежений простір для творчості, головне – знати його основні особливості і вибирати лише якісну епоксидну смолу від виробника.

Переваги епоксидних стільниць

В порівнянні з іншими матеріалами, епоксидна поверхня відрізняється високою стійкістю до впливу вологи, миючих і чистячих речовин. Отверділа епоксидна смола для стільниць не схильна до фізичних пошкоджень: на ній складно залишити порізи, подряпини, сколи і т. д. Навіть у разі появи зовнішнього дефекту, його легко виправити, нагрів основу або доповнивши виріб новим шаром.

Прозора епоксидна смола для стільниць може бути забарвлена в будь-який відтінок: процес колерування досить простий і не вимагає особливих навичок. Важливо лише проводити процедуру за правилами та дотримуватись рекомендованого співвідношення речовин.

Матеріал створює ідеально рівну поверхню, а при висиханні його обсяг не зменшується, що запобігає осіданню на готовому виробі. Епоксидна смола не схильна до ультрафіолетового випромінювання, тому відтінки вироби не зміняться при впливі прямих сонячних променів.

Але варто звернути увагу, що не можна допустити різкого зниження температури епоксидної смоли: у цьому випадку в глибині шару можуть з'явитися білі пластівці. Щоб вирішити проблему, матеріал доведеться прогріти до 60С.

Епоксидна смола стане відмінним рішенням для стільниць, але її не використовують в якості робочої поверхні кухонних. Адже матеріал при сильному нагріванні деформується: руйнування твердої структури починається вже при 90С.

Чим відрізняється епоксидна смола «Просто і Легко» від аналогів?

Епоксидна смола з затверджувачем ТМ «Просто і Легко» містить всі необхідні пластифікатори, що спрощує процес роботи з матеріалом. Час твердіння – 48 годин: це відкриває можливості для роботи з великою площею для новачків.

Епоксидна смола «Просто і Легко» має запаху, тому не викликає алергічних реакцій при роботі. Матеріал створює рівний шар без нерівностей. Але для цього необхідно дотримуватися всіх інструкцій по роботі з епоксидною смолою. Правильна організація процесу дозволить використовувати мінімальну кількість додатково придбаних деталей.

як наповнення для стільниці з епоксидної смоли можна використовувати різні матеріали. Але важливо пам'ятати, що дрібні деталі можуть спливти в процесі охолодження, тому важливо дотримуватися технологію.

Процесс полимеризации длится от 7-ми до 30-ти дней. Но материал не является токсичным, независимо от стадии завершения процесса. Отсутствуют токсические испарения или химические реакции – взаимодействие с внешней средой.

Приобретение качественного материала

Эпоксидная смола ТМ «Просто и Легко» – это основа для воплощения любых идей. Материал может стать основой столешницы или ее ярким дополнением. Для удобства пользователя производитель позаботился о наличии на упаковке краткой инструкции по работе с эпоксидной смолой.

Результат работы во многом зависит от правильных условий хранения материалов. Наша компания особое внимание уделяет температурному режиму хранения и влажности, чтобы свойства эпоксидной смолы не изменились. На сайте можно найти товары по выгодной стоимости, а доставка по всей территории страны позволит получить качественный материал для работы максимально оперативно.