Кошик
796 відгуків
Жидкий наливной акрил Plastall для реставрации ваннПосмотреть каталог
Интернет-магазин "hotdeal"
+380 (67) 517-77-84
+380 (63) 209-37-01

Ювелірна епоксидна смола для 3Д біжутерії Просто і Легко™

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Ювелірна епоксидна смола для 3Д біжутерії Просто і Легко™

Ювелірна епоксидна смола – матеріал, який активно використовується для створення прикрас, скрапбукінгу, в якості імітації скла або каменю, в декупажі і т. д. Популярність матеріалу обумовлена простотою в роботі і можливістю створювати оригінальні вироби, експериментуючи з формами, кольорами, наповненням, комбінуючи різні матеріали.

Особливості суміші

Епоксидна смола для ювелірних прикрас використовується з затверджувачем. Суміш нагадує рідке скло, тому є універсальним рішенням для формування глянсових покриттів на будь-яких поверхнях, заливки сухих деталей для прикрас (елементів гербарію, комах, композицій з дрібних каменів і ін.). Також ювелірна прозора смола може бути використана для склеювання частин композиції. Матеріал є досить міцним, тому підійде для дерев'яних, металевих, пластикових деталей, каменю, бетону та порцеляни.

Виріб повністю висихає за 24 години: отверділа епоксидна смола буде стійка до впливу води, світла, температури, лужних або кислотних рідин. Така біжутерія або декор безпечні для здоров'я, адже матеріал не виділяє токсичних випарів.

Але епоксидну смолу заборонено використовувати для створення або декорування предметів, які контактують з їжею і питною водою.

Ювелірна смола для 3Д біжутерії зручна в роботі і дає мінімальну усадку. При цьому використання матеріалу вимагає точного дотримання інструкції та правил безпеки.

Переваги ювелірної епоксидної смоли від ТМ «Просто і Легко»

На ринку ювелірна епоксидна смола для біжутерії представлена різними виробниками. Наш інтернет-магазин вибрав для реалізації продукцію ТМ «Просто і Легко». Компанія гарантує високу якість матеріалів. На відміну від аналогів, дана епоксидна смола відрізняється:

  • прозорістю. Виробникові вдалося досягти кращих характеристик, тому готові вироби виглядають яскравіше, вільно пропускаючи сонячне або штучне світло;
  • більш рідкою консистенцією. Це є запорукою зручності в роботі. Можна заливати складні об'ємні деталі, не турбуючись про те, що у виробі залишаться бульбашки повітря;
  • ударостійкість. Співробітники компанії «Просто і Легко» вдосконалили склад, тому продукція стійка до механічного впливу;
  • устойчивостью к ультрафиолету. Ювелирная эпоксидная смола для бижутерии в отвердевшем состоянии не будет выгорать на солнце. Если в прозрачный материал добавлен один или несколько разных красителей, изделие останется ярким длительное время. Можно не беспокоиться о том, что цветы или листья, залитые смолой, потеряют эстетичность: смола станет надежным консервантом, что позволит носить украшения в яркие солнечные дни и при любой температуре окружающей среды.

Продуманный состав делает эпоксидную смолу ТМ «Просто и Легко» лучшим вариантом для создания собственной дизайнерской бижутерии, а наличие продукции в разных объемах позволит найти нужный товар как для тех, кто впервые работает с материалом, так и для опытных мастеров, что создают бижутерию для последующей продажи.

Приобретение по доступной цене

На нашем сайте можно купить продукцию по выгодной стоимости, ведь она поставляется напрямую от производителя. Ювелирная эпоксидная смола прозрачная хранится в правильных условиях, поэтому сохраняет свои характеристики, что обеспечивает отличный результат работы мастера. Сроки хранения продукции также контролируются сотрудниками.

Заказать материал можно с доставкой по всей территории Украины.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner