






Шкіряна жіноча Сумка hotdeal Fashion Instinct рожева
- В наявності
- Код: S717 L.pink
+380 (67) 187-27-26
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 17:00 Вівторок 09:00 - 17:00 Середа 09:00 - 17:00 Четвер 09:00 - 17:00 Пʼятниця 09:00 - 17:00 Субота 09:00 - 15:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (67) 187-27-26Отдел продажул.Колекторная (Склад №2), Одесса - ул.Набережная (Склад №1) Самовывоза НЕТ, Київ, Українаhotdeal.com.ua
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряна жіноча сумка Fashion Instinct рожева S717 L.pink
Опис товару:
- Аксесуар виготовлений із натуральної шкіри.
- Сумка має одне містке відділення, до якого є доступ будь-яку з двох верхніх блискавок.
- Усередині розташовані дві кишені на блискавці, дві відкриті кишені.
- Одна кишеня на блискавці на лицьовій стороні сумки.
- Одна кишеня блискавки на тильній стороні сумки.
- У комплекті знімний шкіряний ремінь.
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра.
- Колір: світло-рожевий.
- Розмір виробу, (ШхВхГ): 26х20х11 см.
- Вага: 545 р.
- Виробник: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пол1 | Жіночий |

