
Доступний самовивіз!




Мала пластикова валіза на колесах 45L GD Polo жовтогарячий
- В наявності
- Код: 60k001 small orange
+380 (67) 187-27-26
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 17:00 Вівторок 09:00 - 17:00 Середа 09:00 - 17:00 Четвер 09:00 - 17:00 Пʼятниця 09:00 - 17:00 Субота 09:00 - 15:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (67) 187-27-26Отдел продажул.Колекторная (Склад №2), Одесса - ул.Набережная (Склад №1) Самовывоза НЕТ, Київ, Українаhotdeal.com.ua
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мала пластикова валіза на колесах 45L GD Polo жовтогарячий 60k001 small orange
Опис товару:
- Модель обладнана спареними колесами, що обертаються на 360°.
- Висувна телескопічна, алюмінієва ручка.
- Ручка у верхній частині валізи для транспортування у вертикальному.
- Валіза має текстильну перегородку на блискавці, яка розділяє внутрішній простір на два основні відділення.
- Еластичні компресійні ремені на фастексі призначені для фіксації речей усередині валізи.
- Внутрішня підкладка на блискавці.
Характеристики:
- Матеріал: ABS пластик.
- Колір: оранжевий.
- Розмір: 57х34х25 см. Висота валізи без урахування коліс — 51 см.
- Об'єм: 45 л.
- Вага: 2450 г.
- Виробник: GD Polo, Туреччина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GD |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Помаранчевий |
| Розміри | |
| Вага | 2.45 кг |
| Висота | 57 см |
| Глибина | 25 см |
| Об`єм | 45 л |
| Ширина | 34 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок (1) | Блискавка |

