
Доступний самовивіз!





Сумка hotdeal для ноутбука 15,6 дюймів Kroser Laptop Bag
- В наявності
- Код: NTM2832NX
+380 (67) 187-27-26
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 17:00 Вівторок 09:00 - 17:00 Середа 09:00 - 17:00 Четвер 09:00 - 17:00 Пʼятниця 09:00 - 17:00 Субота 09:00 - 15:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (67) 187-27-26Отдел продажул.Колекторная (Склад №2), Одесса - ул.Набережная (Склад №1) Самовывоза НЕТ, Київ, Українаhotdeal.com.ua
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для ноутбука 15,6 дюймів Kroser Laptop Bag NTM2832NX
Опис товару:
- Закривається сумка на блискавці та за допомогою клапана на двох липучках.
- Усередині сумки є два основних відділення.
- В основному відділенні на блискавці розташований відділ для ноутбука 15,6 дюйма з ремінцем-фіксатором на липучці.
- У другому відділенні на блискавці розташований органайзер із невеликими кишенями для різних аксесуарів.
- На лицьовій стороні сумки розташовані дві кишені на блискавці.
- На тильній стороні сумки розташована нейлонова тасьма для фіксатора сумки на ручку валізи.
- Знімний плечовий ремінь, довжина якого може регулюватися.
- Додаткова ручка для транспортування сумки в руці.
Характеристики:
- Матеріал: нейлон 900 Ден.
- Колір: чорний.
- Розміри (Ш*В*Д): 40х31х11 см.
- Документи формату А4 поміщаються в сумку.
- Виробник: Kroser.
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 310 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Основні | |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Нейлон |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки, Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 110 мм |
| Довжина (1) | 110 см |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Так |
| Пол1 | Чоловічий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (1) | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Месенджер/Поштовий |
| Тип сумки (1) | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |

