




Папка hotdeal для паперів з екошкіри JPB чорна
- В наявності
- Код: AK-20 black
+380 (67) 187-27-26
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 17:00 Вівторок 09:00 - 17:00 Середа 09:00 - 17:00 Четвер 09:00 - 17:00 Пʼятниця 09:00 - 17:00 Субота 09:00 - 15:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (67) 187-27-26Отдел продажул.Колекторная (Склад №2), Одесса - ул.Набережная (Склад №1) Самовывоза НЕТ, Київ, Українаhotdeal.com.ua
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Папка для паперів з екошкіри JPB чорна AK-20 black
- Виготовлена з якісної штучної шкіри.
- Тримач на пружині для різних документів формату A4.
- Сегрегатор для фіксації документів або файлів.
- Дві петлі для ручок.
- Відсік для паперів А4.
- Накладна кишеня на липучці.
- П'ять кишеньок для візиток або платіжних карток.
- Дві додаткові кишені, одна з яких на блискавці.
Характеристики:
- Артикул: AK-20 black.
- Розміри: 43х26х4 см.
- Поміщаються документи формату А4.
- Колір: чорний.
- Виробник: JPB Польща.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JPB |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Ручки | Немає |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 260 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Висота | 430 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (1) | 430 мм |
| Глибина (1) | 40 |
| Дропшиппинг | Так |
| Підлогу (1) | Унісекс |
| Тип (1) | Папка для документів |
| Тип застібки (1) | Блискавка |
| Тип сумки | Папка |

