
Доступний самовивіз!





Сумка hotdeal господарська Wallaby чорна на 10л
- В наявності
- Код: 2701-3
+380 (67) 187-27-26
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 17:00 Вівторок 09:00 - 17:00 Середа 09:00 - 17:00 Четвер 09:00 - 17:00 Пʼятниця 09:00 - 17:00 Субота 09:00 - 15:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (67) 187-27-26Отдел продажул.Колекторная (Склад №2), Одесса - ул.Набережная (Склад №1) Самовывоза НЕТ, Київ, Українаhotdeal.com.ua
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка господарська Wallaby чорна на 10л 2701-3
Характеристики:
- Матеріал: поліестер 600D.
- Колір: чорний.
- Розміри: 37*36*13.
- Виробник: Валлабі, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Розмір | Середній |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Колір | Чорний |
| Тип | Сумка |
| Розміри | |
| Глибина | 130 см |
| Об`єм | 15 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 370 мм |
| Призначення (1) | Унісекс |
| Наявність стільчика | Немає |
| Підкладка | Немає |
| Складна конструкція | Немає |
| Тип (1) | Господарська сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип застібки (1) | Блискавка |
| Тип тканини | Поліестер |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Візерунки і принти (1) | Без візерунків і принтів |
| Ширина | 360 мм |
| Ергономічні ручки | Немає |

