
Доступний самовивіз!









Сумка hotdeal чоловіча Always Wild коричнева
- В наявності
- Код: 12132-SR01CH
+380 (67) 187-27-26
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 17:00 Вівторок 09:00 - 17:00 Середа 09:00 - 17:00 Четвер 09:00 - 17:00 Пʼятниця 09:00 - 17:00 Субота 09:00 - 15:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (67) 187-27-26Отдел продажул.Колекторная (Склад №2), Одесса - ул.Набережная (Склад №1) Самовывоза НЕТ, Київ, Українаhotdeal.com.ua
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка чоловіча Always Wild коричнева SR01-CH Brown
Опис товару:
- Барсетка має 3 відділи.
- Один відділ основної та дві кишені на блискавці.
- На задній стороні розташована 1 плоска кишеня на блискавці.
- На передній стороні сумки відділення на блискавці.
- На передній стороні кишеня для телефона з магнітним клапаном (розміри кишені ВхШхГ 15х7х2 см, для телефона до 5 дюймів).
- Ремінь для носіння на пензлі знімний.
Характеристики:
- Матеріал: вінтажна натуральна шкіра.
- Колір: коричневий.
- Розмір ШхВхГ: 21х15,5х10 см.
- Виробник: ALWAYS WILD Польща.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Always Wild |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 15.5 мм |
| Довжина | 21 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшиппинг | Так |
| Пол1 | Чоловічий |

