
Доступний самовивіз!


Сумка hotdeal на пояс Wallaby чорна
- В наявності
- Код: 2900
+380 (67) 187-27-26
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 17:00 Вівторок 09:00 - 17:00 Середа 09:00 - 17:00 Четвер 09:00 - 17:00 Пʼятниця 09:00 - 17:00 Субота 09:00 - 15:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (67) 187-27-26Отдел продажул.Колекторная (Склад №2), Одесса - ул.Набережная (Склад №1) Самовывоза НЕТ, Київ, Українаhotdeal.com.ua
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка на пояс Wallaby чорна 2900
Опис товару:
- Зручна та практична сумка на пояс.
- Регульована довжина обхвату.
- Чотири кишені на замках.
- Необхідна, для багатьох професій.
- Мінімальний діаметр 65 см, максимальний – 130 см.
- Український виробник!
Характеристики:
- Матеріал: поліестер.
- Колір чорний .
- Розмір ШхВхГ(см): 20x12x10.
- Вага(кг): 0.12.
- Об'єм: 2 л.
- Виробник: Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 20 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Об`єм | 2 л |
| Підкладка | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 10 см |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Малий |
| Розмір (1) | Малий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип застібки (1) | Блискавка |
| Тип сумки | На пояс |

