

Шкіряне чоловіче портмоне Tiding Bag чорний
- В наявності
- Код: S8064-1A
+380 (67) 187-27-26
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 17:00 Вівторок 09:00 - 17:00 Середа 09:00 - 17:00 Четвер 09:00 - 17:00 Пʼятниця 09:00 - 17:00 Субота 09:00 - 15:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (67) 187-27-26Отдел продажул.Колекторная (Склад №2), Одесса - ул.Набережная (Склад №1) Самовывоза НЕТ, Київ, Українаhotdeal.com.ua
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряне чоловіче портмоне Tiding Bag, чорний S8064-1A
Опис товару:
- Портмоне має одне відділення для грошей.
- Кілька відсіків для банківських карток.
- Горизонтальний кишеня на блискавці
- Аксессуар без застежки.
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра.
- Колір: чорний
- Розміри, см: 9,5 x 11 x 1,5
- Виробник: Tiding Bag
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 110 мм |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |

