
Доступний самовивіз!









Велика валіза на колесах із поліпропілену 93L My Polo, Туреччина жовта
- В наявності
- Код: 70c05 large yellow
+380 (67) 187-27-26
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 17:00 Вівторок 09:00 - 17:00 Середа 09:00 - 17:00 Четвер 09:00 - 17:00 Пʼятниця 09:00 - 17:00 Субота 09:00 - 15:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (67) 187-27-26Отдел продажул.Колекторная (Склад №2), Одесса - ул.Набережная (Склад №1) Самовывоза НЕТ, Київ, Українаhotdeal.com.ua
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика валіза на колесах із поліпропілену 93L My Polo, Туреччина жовта 70c05 large yellow
Опис товару:
- Має два відділення
- Модель обладнана спареними колесами, що обертаються на 360°.
- Висувна телескопічна, алюмінієва ручка.
- Дві ручки у верхній і бічній частині валізи для транспортування у вертикальному положенні.
- Валіза має текстильну перегородку на блискавці, яка розділяє внутрішній простір на два основні відділення, перегородка має дві кишені на блискавці.
- Еластичні компресійні ремені на фастексі призначені для фіксації речей усередині валізи.
- Внутрішня підкладка на блискавці.
Характеристики:
- Матеріал: поліпропілен.
- Колір: жовтий.
- Розмір: 75х46х30 см. Висота валізи без коліс: 68 см.
- Об'єм: 93 л.
- Вага: 4.17 кг.
- Виробник: My Polo, Турция.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | POLO |
| Країна виробник | Туреччина |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Жовтий |
| Розміри | |
| Вага | 4.17 кг |
| Висота | 75 см |
| Глибина | 30 см |
| Об`єм | 93 л |
| Ширина | 46 см |

