





Чоловічий шкіряний месенджер Tiding Bag чорний
- В наявності
- Код: SM56-2001A
+380 (67) 187-27-26
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 17:00 Вівторок 09:00 - 17:00 Середа 09:00 - 17:00 Четвер 09:00 - 17:00 Пʼятниця 09:00 - 17:00 Субота 09:00 - 15:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (67) 187-27-26Отдел продажул.Колекторная (Склад №2), Одесса - ул.Набережная (Склад №1) Самовывоза НЕТ, Київ, Українаhotdeal.com.ua
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Практичний чоловічий шкіряний месенджер TIDING BAG, чорний
Зручна, якісна чоловіча сумка TIDING BAG — це вибір чоловіка, якому не потрібні зайві речі: тільки особисті документи, гаманець і ключі. Оригінальна сумка-месенджер або, як кажуть листоно, вона носиться через плече та дуже зручна. Попри невеликі розміри, ця модель містка. Чудовий повсякденний варіант для ділової людини, який підійде для будь-яких випадків.
Опис:
- Сумка виготовлена з натуральної телячої шкіри.
- Два основні відділи на блискавках, з невеликою потайною кишенькою всередині.
- З лицьових зовнішнього та тильного боків є додаткові кишені на змійках.
- Месенджер має довгий текстильний незнімний ремінець, з регулятором довжини.
Характеристики:
- Матеріал: натуральна теляча шкіра.
- Колір: чорний.
- Розміри: 19 x 5 x 23см.
- Виробник: TIDING BAG.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри (1) | Теляча шкіра |
| Вигляд шкіри за способом обробки (1) | Гладка |
| Матеріал (1) | Натуральна шкіра |
| Пол1 | Чоловічий |
| Стиль | Повсякденний |
| Тип застібки (1) | Блискавка |
| Тип сумки (1) | Сумка-месенджер |

