
Набір для розпису по номерам з 4х картин. Поліптих "Yoga-cat" KNP010, 18х18 см
- В наявності
- Код: KNP010
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 17:00 Вівторок 09:00 - 17:00 Середа 09:00 - 17:00 Четвер 09:00 - 17:00 Пʼятниця 09:00 - 17:00 Субота 09:00 - 15:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (67) 187-27-26Отдел продажул.Колекторная (Склад №2), Одесса - ул.Набережная (Склад №1) Самовывоза НЕТ, Київ, Українаhotdeal.com.ua
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
«Картина за номерами» - це прекрасний подарунок, а набір картин за номерами "полиптих" - це найоригінальніший подарунок! Кожен набір оформлений в красиву подарункову обгортку з ручкою. Склад набору: - 4 полотна на дерев'яних підрамниках 18 * 18. На кожному полотні розміщені контури зображення з номерами під розмальовку.- 3 пензлика (широкий, середній і маленький)- Набір акрилових пронумерованих фарб- Перелік пунктів (зображення дублюючі малюнок на полотні)- Інструкція Готові картини можна розмістити разом або окремо. Розташовуйте 4 картини квадратом або лінією, складайте індивідуальні візерунки. Прикрашайте свій будинок власними шедеврами. Полиптихи можна малювати всією сім'єю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Жанр | Тварини |
| Кількість кольорів | 6 |
| Орієнтація | Квадрат |
| Рівень складності | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 950.0 г |
| Вид | Картина за номерами |
| Вікова група | Від 7 років |
| Вік | Від 7-ми років |
| Габарити: висота | 1 |
| Габарити: довжина | 18 |
| Габарити: ширина | 18 |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 18.0 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Розмір (") | 18х18 см Поліптих |
| Складність картини | 2 Зірки (Нижче Середнього) |
| Стан | нове |
| Стати | унісекс |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 18.0 см мм |

