Кошик
636 відгуків
Жидкий наливной акрил Plastall для реставрации ваннПосмотреть каталог
Интернет-магазин "hotdeal"
+380675177784
+380986807213

Рідкий каштан як відрізнити оригінал від підробки?

Рідкий каштан як відрізнити оригінал від підробки?
Стаття допоможе Вам розібратися у відмінностях між упаковками рідкого каштана. Після прочитання Ви вільно зможете визначити оригінал і підробку.

05.08.15

У цій статті ми допоможемо Вам розібратися в чому ж відмінність оригінал від підробки. Оскільки в інтернеті зараз з'явилося багато думок про оригіналі та копії рідкого каштана.

Чому більшість вважає, що металева банка це оригінал чи варто за нею женуться?

Спочатку коли рідкий каштан з'явився на ринку України його продавали в металевій банці по 250гр банки і ціна була вищою, ніж зараз, оскільки це був дійсно оригінал. Компанії імпортери завозили упаковку тільки одного виробника. Не пройшло і пів року як дану упаковку почали підробляти і засипати в неї інші препарати. Таким чином, на ринку почали з'являтися такі ж банки 250гр, але набагато нижче за вартістю, ніж оригінальна банку. Це спричинило за собою відсутність результату у покупців і негативні відгуки.

Щоб уникнути втрат виробники рідкого каштана (їх у Бразилії кілька) почали міняти упаковки, в основному перейшли на вакуумні пакети і баночки з замком. Таку упаковку набагато складніше підробити! Оскільки для таких упаковок потрібно спеціальне обладнання.

Але це не означає, що тепер потрібно купувати тільки в пакетах або в пластикових баночках. На сьогоднішній день офіційні представники продовжують продавати рідкий каштан в банках.

Все ж як відрізнити оригінал від підробки?

Перше і найголовніше-це ціна! Не може баночка 250гр коштувати 250-300грн. Вона у закупівлі обходиться дорожче, ніж її продають на ринку + доставка товару + мито. Реальна ціна великий банки 700-950грн, все залежить від курсу долара. У компаній, які продають банки за 250гр за 250-300грн однозначно підробки! Або в них засипано будь-який інший препарат схожого дії, що в свою чергу є підробкою!

Друге ― упаковка повинна бути герметичною. Тобто, у продавця не повинно бути вільного доступу до вмісту упаковки. Вміст упаковки може побачити тільки кінцевий споживач. У випадку з банкою повинна бути пломба на кришці. Якщо її немає, тоді і немає гарантій, що всередині оригінальний продукт. Металева банка не є гарантією оригінальності.

Третє ― повинні бути сертифікати якості продукту. Сертифікати видаються для підтвердження ідентичності, походження та якісних стандартів.

Які є упаковки оригінального рідкого каштана на ринку України?

Оскільки виробник продукту рідкий каштан не один, відповідно і фасовок безліч. Найпопулярніші це 60гр, 100гр, 250гр.

Приблизна вартість таких упаковок:

  • 60гр коштує 200-250грн
  • 100гр коштує 250-300грн
  • 250гр коштує 400-950грн

Знову ж нагадаємо, що на ціну впливає курс долара. Але не в якому разі рідкий каштан не може коштувати 50грн,70грн,90грн, 160грн і т. д. Пам'ятайте, що закупівля оригінального рідкого каштана дорожче ніж зараз підробки на ринку.

Сподіваємося, що ця інформація була корисною для вас!

Купити