



Шезлонг лежак садовый складной с регулируемым козырьком от солнца (5 положений), hotdeal
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 3726350
+380 (67) 187-27-26
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 17:00 Вторник 09:00 - 17:00 Среда 09:00 - 17:00 Четверг 09:00 - 17:00 Пятница 09:00 - 17:00 Суббота 09:00 - 15:00 Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
- +380 (67) 187-27-26Отдел продажул.Колекторная (Склад №2), Одесса - ул.Набережная (Склад №1) Самовывоза НЕТ, Киев, Украинаhotdeal.com.ua
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Алюміній та текстилен. З регульованим навісом. Складаний. 59х195 см, вис. 30 см
| Розмір в зібраному стані | ширина: 59 см, довжина: 195 см, висота: 30 см |
| висота сидіння | 30 |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 81 см, довжина: 61 см, висота: 16 см |
| вага | 5 кг |
| Матеріал | Каркас: , Сталь, Спинка: , Сидіння: , ніжки: |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| покриття | |
| Розділ | Шезлонг |
| Функція | 5-позиційний, Складане |
| Характеристики | Регульований захист від сонця |
| Обробка | |
| Колір | Темно-сірий |
| Не потребує обслуговування | так |
| Інструкція по збірці | Зібраний |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином. |
| Зберігання | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Використання | Для використання на вулиці |

