



Кухонний набір меблів (4 стула + круглий стіл ) hotdeal
- В наличии
- Код: 3670080
+380 (67) 187-27-26
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 17:00 Вторник 09:00 - 17:00 Среда 09:00 - 17:00 Четверг 09:00 - 17:00 Пятница 09:00 - 17:00 Суббота 09:00 - 15:00 Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
- +380 (67) 187-27-26Отдел продажул.Колекторная (Склад №2), Одесса - ул.Набережная (Склад №1) Самовывоза НЕТ, Киев, Украинаhotdeal.com.ua
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Информация для заказа
| Форма | Коло |
| Матеріал | , , Сталь |
| Матеріал | Верхня частина: , , ніжки: Сталь, Каркас: Сталь |
| Колір | Дуб, Чорний |
| Розмір в зібраному стані | ширина: 46 см, Діаметр: 85 см, висота: 75/77 см, глибина: 50 см |
| Відстань між ніжками | 49 см,49 см |
| Простір під столом | 71 см |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 89 см, довжина: 91 см, висота: 19 см |
| вага | 27 кг |
| Максимальне навантаження | 40 кг |

