





Крісло м'яке Вельветова оббивка зелене hotdeal
- В наличии
- Код: 3610094
+380 (67) 187-27-26
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 17:00 Вторник 09:00 - 17:00 Среда 09:00 - 17:00 Четверг 09:00 - 17:00 Пятница 09:00 - 17:00 Суббота 09:00 - 15:00 Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
- +380 (67) 187-27-26Отдел продажул.Колекторная (Склад №2), Одесса - ул.Набережная (Склад №1) Самовывоза НЕТ, Киев, Украинаhotdeal.com.ua
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Информация для заказа
Вельветова оббивка. Наповнення подушок сидіння та спинки з піноматеріалу. Ніжки зі сталі. 72х80 см, вис. 98 см
| Матеріал | ППУ, Фанера, Поліестер, Сталь |
| Матеріал | Сидіння: ППУ, Фанера, Поліестер, Сталь, Спинка: ППУ, Поліестер, Сталь, Підлокітник: ППУ, Поліестер, Сталь, ніжка: Сталь |
| Каркас | Сталь |
| Сидіння | Наповнення: Поліестер |
| Спинка | Наповнення: Поліестер |
| Підлокітник | Наповнення: Поліестер |
| Наповнення | 100% поліестер |
| Зовнішня тканина | 100% поліестер |
| Колір | Зелений, Дуб |
| Характеристики | Вельвет |
| Розмір в зібраному стані | ширина: 72 см, висота: 98 см, глибина: 80 см |
| висота сидіння | 45 |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 76 см, довжина: 76 см, висота: 76 см |
| вага | 9 кг |
| Кількість упаковок | 1 |

