





Стіл кавовий квадратний лофт стиль 60см дуб/чорний hotdeal
- В наличии
- Код: 3619011
+380 (67) 187-27-26
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 17:00 Вторник 09:00 - 17:00 Среда 09:00 - 17:00 Четверг 09:00 - 17:00 Пятница 09:00 - 17:00 Суббота 09:00 - 15:00 Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
- +380 (67) 187-27-26Отдел продажул.Колекторная (Склад №2), Одесса - ул.Набережная (Склад №1) Самовывоза НЕТ, Киев, Украинаhotdeal.com.ua
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа

| Тип | Кавовий стіл |
| Форма | Квадрат |
| Матеріал | , , Сталь |
| Матеріал | Верхня частина: , , ніжки: Сталь, Поверхня: |
| Обробка | Матовий лак, |
| Колір | Дуб, Чорний |
| Розмір в зібраному стані | ширина: 60 см, довжина: 60 см, висота: 45 см |
| Відстань між ніжками | 56 см,56 см |
| Простір під столом | 41 см |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 65 см, довжина: 68 см, висота: 11 см |
| вага | 11 кг |
| Кількість упаковок | 1 |

