
Настіільний тенііс, біільярд, хокей 2036+p2, 3в1
- В наличии
- Код: 2036+p2
+380 (67) 187-27-26
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 17:00 Вторник 09:00 - 17:00 Среда 09:00 - 17:00 Четверг 09:00 - 17:00 Пятница 09:00 - 17:00 Суббота 09:00 - 15:00 Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
- +380 (67) 187-27-26Отдел продажул.Колекторная (Склад №2), Одесса - ул.Набережная (Склад №1) Самовывоза НЕТ, Киев, Украинаhotdeal.com.ua
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настільна гра 3 в 1 (хокей, теніс, більярд) арт. 2036+P2Мрія кожного хлопчиська отримати такий багатофункціональний набір, адже всім друзям знайдеться місце для розваги! Даний набір складається з трьох ігрових панелей - хокею, більярду та настільного тенісу.
Кожну панель можна закріпити на дерев'яних ніжках, що входять в комплект або просто покласти на будь-яку поверхню.
Розмір столу: 75-40-58 см
Розмір упаковки: 77-42-8 см
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага товару | 0 |
| Вид | Развлекательные |
| Висота | 58.0 см |
| Вік | От 10-ти лет |
| Возрастная группа | От 10 лет |
| Габарити: висота | 16 |
| Габарити: довжина | 70 |
| Габарити: ширина | 16 |
| Гарантія | 14 дней |
| Довжина | 750.0 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унисекс |
| Тип | Спортивные и активные игры |
| Тип игрового стола | Напольный |
| Ширина | 400.0 мм мм |

